Szanowni Państwo, Poniżej przedstawiamy ogólne zasady, do których przestrzegania zobowiązany jest każdy z naszych Gości.

1. W dniu przyjazdu Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do podpisania umowy wynajmu domku letniskowego, opłacenia kosztu całego pobytu (koszt pomniejszany jest o wpłacony zadatek) oraz wpłacenia kaucji zwrotnej w wysokości 200 zł od każdego z wynajmowanych domków .

2. Doba „hotelowa” rozpoczyna się o godzinie 16:00 i kończy o godzinie 11:00. W zależności od obłożenia ośrodka istnieje bezpłatna możliwość wcześniejszego zameldowania oraz późniejszego wymeldowania.

3. Bez zgody pracowników ośrodka, w domkach nie może nocować większa ilość osób niż 6 w domkach 6 osobowych oraz 8 w domkach 8 osobowych. Nie wyrażamy zgody na nocowanie gości na sofach/kanapach znajdujących się w salonach.

4. Palenie tytoniu może odbywać się wyłącznie poza pomieszczeniami domków letniskowych a niedopałki nie mogą być wyrzucane na terenie ośrodka.

5. Dbanie o porządek oraz sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz domku, podczas całego okresu trwania wynajmu, leży po stronie naszych Gości.

6. Organizowanie głośnych imprez, a także spotkań towarzyskich z osobami z zewnątrz (nie zamieszkałymi w Domkach) bez wcześniejszego ustalenia tego faktu i otrzymania zgody pracowników ośrodka jest zabronione.

7. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 23:00 do 07:00.

8. Cena za usług świadczonych przez nasz ośrodek nie obejmuje ubezpieczenia, dojazdu, wyżywienia i organizacji czasu wolnego. Za doznane urazy, szkody i zniszczenia mienia, również za kradzież bagażu i rzeczy osobistych w czasie całego pobytu nie ponosimy odpowiedzialności.

9. W Domku możliwy jest pobyt zwierząt bez dodatkowych opłat. Zwierzę powinno przez cały okres pobytu pozostawać pod kontrolą Właściciela oraz nie stwarzać zagrożenia i nie zakłócać wypoczynku innym Gościom. Nie wyrażamy zgody na przebywanie zwierzęcia na łóżkach, kanapach i materacach stanowiących wyposażenie domku.

Życzymy miłego pobytu.